Diese Seite nutzt die Möglichkeiten von CSS. Falls Sie dies lesen, ist CSS in Ihrem Browser nicht erlaubt oder verfügbar. Die Seite wird trotzdem funktionieren, sieht aber bei weitem nicht so schön aus. ;-)
invers Software
 

2000-08-29: SL2000-stav dodávek a hlášení chyb (cz)

Stav dodávek

K dnešnímu dni jsou dodány veškeré objednané Calamusy SL2000. S firmou invers jsme zavedli nový systém dodávek, který zkracuje dodací lhůtu a zlevňuje poštovné. Master CD obsahující vše kromě serializovaného CALAMUS.PRG se vyrábí přímo v Praze a individuálně číslovaný Calamus je z Německa zaslán elektronickou cestou zpravidla v den objednání. Při osobním odběru lze vyřídit objednávku i za jeden den, což jako uživatelé jistě přivítáte.


Hlášení chyb

Často vyslovované přání je od včerejška realizováno:
Na webové stránkce, připravené k tomuto účelu můžete posílat hlášení chyb a náměty na zlepšení funkce programu přímo našim programátorům. Formulář najdete na stránce Hlášení chyb v rubrice Calamus.

Kromě toho je v plánu stránka se stavem a seznamem přání, na které byste se mohli podívat, jaké chyby jsou již známy a musí se opravit, která přání a opravy jsou na seznamu ToDo a co není v současné době možné realizovat. Jakmile bude tato stránka v činnosti, budeme vás informovat.

top top

© 1998–2022 invers Software. Alle Rechte vorbehalten. | Datenschutz
Fragen zu dieser Seite?