This site is designed to take advantage of CSS. If you are seeing this, CSS must not be available or enabled in your browser. Everything should still work, but won't be as pretty. :)
invers Software
 

Order hints (FAQ) (en)

This page offers answers to questions related to our order form pages.

Informace k našim objednávkovým stránkám (FAQ):

Přes internet můžete nakoupit rychle a pohodlně.

Zaškrtněte požadované produkty a do formuláře dole vyplňte adresu, požadovaný způsob platby a sériové číslo. Nebo zadejte data své kreditní karty (číslo, datum expirace).

Po vyplnění formuláře vidíte všechny data, která jste zadali, ještě jednou vypsaná na potvrzovací stránce. Vaše objednávka je zaslána až tehdy, když tuto stránku odešlete.

Následně dostanete od našeho serveru automatizovaný E-Mail s potvrzením objednávky. (Tentýž e-mail dostaneme od našeho serveru i my jako vaši objednávku.)

Obecně byste si měli vybrat dodávku stažením ze stránek downloadu. Jako odpověď na objednávku vám pošleme e-mail se zálohovou fakturou v PDF, kterou si můžete vytisknout. V mailu vám vysvětlíme, kde a co si máte stáhnout.

Dodávka poštou je poněkud zdlouhavější. Z Německa se zaplacené zboží odesílá následující pracovní den a až dojde do ČR, teprve se přeposílá zákazníkovi.

I když je zaslání CD poštou možné, doporučujeme spíše dodávku stažením ze serveru, protože jednak je poštovné z Německa výrazně dražší než poštovné u nás.

Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Jste-li plátce DPH, dostanete od nás fakturu - daňový doklad, ne základě kterého si můžete DPH odečíst.

Zálohovou fakturou

Fakturu vám zašleme ve formátu PDF a objednané zboží (v případě dodávky stažením příslušný přístupový kód) objednáme u distributora jakmile přijde platba na náš účet. Obvyklá doba finální dodávky je několik dnů.

Kreditní karty

Nakupovat lze kartami MasterCard, VISA, DinersClub and American Express.

PayPal

Máte-li již účet u banky eBay - PayPal, můžete nám platit přes PayPal. Podívejte se na symbol PayPal na naší příslušné webové stránce.

Normálně jsou všechny stránky našeho webu, na kterých se něco objednává, zabezpečeny šifrováním protokolem SSL. To znemaná, že se na tyto stránky nepřistupuje přes http://, ale přes https://. Zajišťuje to bezpečností technika na našem serveru, která veškerá data posílaní z a na tyto stránky zašifruje. Tento proces není pro návštěvníka stránek ale nijak viditelný.

Váš prohlížeč obvykle zkouší, jestli stránky zabezpečené SSL také rozumně fungují. K tomu slouží certifikát SSL, který potvrzuje, že tento server je zabezpečen SSL. Jen tehdy se uzavře na vašem prohlížeči ikona.

Tyto certifikáty SSL lze získat od providera serveru nebo od certifikačních autorit. Neříkají v podstatě nic jiného, než že stránky našeho serveru vyvolané přes https:// budou sašifrovány bezpečnostním serverem SSL.

Protože certifikáty od certifikačních autorit jsou drahé, požili jsme bezplatný certifikát od StartSSL. Pokud váš prohlížeč tento certifikát ještě nezná, měli byst si certifikát prohlédnout a povolit. Pak již nebude váš prohlížeč v budoucnu remcat.

nechcete-li ani přesto posílat svá data ke kreditní kartě po internetu:
Pošlete je faxem, nebo je rozdělte do několika e-mailů.


Servisní oblast
Servisní oblast Naše servisní oblast je z každé kapitolky našich stránek prístupná kliknutím na tento symbol.

Nebo klikněte prostě sem.
Pokud jste názoru, že máte nárok na na tuto bezplatnou aktualizaci, ale nenašli jste ji ve své servisní oblasti, dejte nám zprávu e-mailem, abychom mohli prezkoumat stav aktualizací vašich modulu. Velmi užitecné je také použít modul Kontrolor verzí, nacházející se v základní výbave Calamusu, kterým mužete snadno zjistit, jaké verze modulu vlastne máte.

Our small letters: Legal | License Agreement.

top top

© 1998–2024 invers Software. Všechna práva vyhrazena. | Soukromí
| Našli jste překlep, nebo chybný překlad?