This site is designed to take advantage of CSS. If you are seeing this, CSS must not be available or enabled in your browser. Everything should still work, but won't be as pretty. :)
invers Software
 

Vzorníky barev RAL CLASSIC + DESIGN

Vzorníky barev RAL CLASSIC + DESIGN

Vzorníky barev RAL CLASSIC + DESIGN · Koupit · PayPal · Názory uživatelů · Demo · Příručka · Zprávy o produktu · Historie ·  
Vzorníky barev RAL CLASSIC + DESIGN (vyžaduje minimálně Calamus SL 2006): Aktuální číslo verze je 1.03.

Kdo by neznal modou barvu barvu RAL 5014? Světle šedou, nebo ohnivě červenou?

dtp studio v německém Oldenburgu je již léta známé profesionální digializací barev RAL, definovaných RAL-Institutem, které se používají v mnoha oblastech, jako je sítotisk, lakování, ale i v tisku ofsetovém, z výšky i z hloubky. Specialisté pro digitální barvu vyvinuli především známé softwarové produkty RAL DIGITAL, HKS DTP-Paket a DIGITALER FARBATLAS.

Ve spolupráci s vydavatelem Calamusu SL, firmou invers Software Distribution z Löningenu, převádí dtp studio barvy RAL nyní také jako palety pro Calamus SL, vysoce modulární DTP systém pro Windows a Mac OS X. Od poloviny dubna bude k dispozici jako doplňkové moduly peo Calamus SL celkem 6 barevných palet RAL. Palety RAL pro Calamus SL můžete objednat přímo u computer design studia a lze je používat od SL2002.

Šest palet RAL pro Calamus SL jsou ručně optimalizované CMYKové ekvivalenty barevných systémů RAL CLASSIC (194 barev) a RAL DESIGN (1 688 barev) pro tři oblasti použití 'Umělecký a obrazový tisk', 'ofsetový tisk na přírodní papíry' a 'novinový tisk' a dohromady stojí jen 1352 Kč .


RAL, RAL DIGITAL a RAL DESIGN jsou registrované ochranné známky RAL Deutsches Institut für Gütesicherung und Kennzeichnung e.V.
top top

© 1998–2024 invers Software. Všechna práva vyhrazena. | Soukromí
| Našli jste překlep, nebo chybný překlad?