This site is designed to take advantage of CSS. If you are seeing this, CSS must not be available or enabled in your browser. Everything should still work, but won't be as pretty. :)
invers Software
 

Tiffie

Tiffie

Tiffie · Koupit · PayPal · Názory uživatelů · Demo · Příručka · Zprávy o produktu · Historie ·  
Tiffie (vyžaduje minimálně Calamus SL 2006): Aktuální číslo verze je 7.12.

Tiffie je přirozeně a především filtrem pro import dat: Importuje nejen obrázky formátu TIFF nejrůznějších barevných prostorů a rozlišení, ale podporuje také různé typy komprese. K tomu navím může exportovat libovolné obrázky z Calamusu jako TIFFy s kompresí LZW.
Pro eventuálně v obrázku uložené další vrstvy (například pro masky nebo ořezové cesty) vytvoří na dokumentové stránce samostatný rámeček příslušného typu, se kterým lze dále pracovat. Pokud si to přejete, maskuje Tiffie importovaný obrázek dokonce automaticky.
To hlavní je ale spolupráce s OPI manažerem: přes Tiffie může OPI manažer automaticky používat originální komprimované obrázky TIFF jako plná obrazová data aniž by musel zakládat zvláštní vytěhované soubory. Náhledy jsou vytvořeny již při importu a vaše dokumenty zůstávají malé a ovladatelné i když obsahují stovky obrázků, které lze editovat ve specializovaném programu (Photoshop), katalogizovat a veškeré změny se do Calamusového dokumentu dostanou bez nutnosti všechno znovu importovat a sledovat, které obrázky se změnily a které nikoliv!

Od verze 5 dostal dřívější TIFFI to E na konci, protože nyní umí i export. Bez komplikovaných dialogů, prostě exportuje dobře spakované TIFy!

Čídící pult Tiffieho

Tiffie umí pracovat se soubory TIFF s libovolnou kombinací následujících parametrů:

Bohužel existuje stále ještě několik aplikací, které zapisují nekorektní formát TIFF. Pro takové případy je zde také protokol o importu, který může upozornit na příčinu chyby.

top top

© 1998–2019 invers Software. Všechna práva vyhrazena. | Soukromí
Máte otázky? | Našli jste překlep, nebo chybný překlad?