This site is designed to take advantage of CSS. If you are seeing this, CSS must not be available or enabled in your browser. Everything should still work, but won't be as pretty. :)
invers Software
 

2000-12-09: Personalizace v3 je hotová!

PersoNum Modulem PersoNum můžete vytvářet sériové dokumenty. Může to být cokoliv, co chcete personalizovaně vytisknout, etikety, adresové nálepky, prospekty, vizitky a přirozeně i dopisy nebo katalogy. Když to potřebujete, můžete personalizovaně vytisknout i celé časopisy tak, že každý čtenář dostane svůj vlastní exemplář a může být osloven třeba až na straně 42.

Obrázky z české verze ještě nejsou k dispozici, takže tu jsou v zájmu aktuálnosti zatím německé, za což se omlouváme. Česká verze je již téměř hotová.

PersoNum  - Info-Dialog

Samozřejmě můžete personalizovat i jiné tiskoviny, ve kterých nemusí být jen osobní data, ale obecně jakákoliv individuální data z databanky. Personalizací si vytvoříte ceníky, visačky, balicí štítky, stejně jako individualizované titulní stránky katalogů s adresou příjemce a mnoho dalšího rychle a snadno. Dokumenty Calamusu se musí jen trošičku přizpůsobit v textových rámečcích. Pak mohou kromě základního layoutu obsahovat individuální data - jsou personalizované.

Personalizace: Přednastavení

Koncept personalizace je jednoduchý, takže by vám jeho využití nemělo dělat žádné potíže. Do libovolného textového rámečku dokumentu, který chcete tisknout, vložíte klíčová slova, která modul personalizace rozpozná a nahradí daty z odpovídajícího datového souboru. Klíčová slova mohou být samozřejmě v dokumentu použita i vícekrát.

Personalizovač

Nejdůležitější novinkou ve verzi 3 jsou určitě podmínky v datovém poli, kterými můžete své dokumenty variovat ještě přesněji předprogramováním obsahu podmínkami:

Nové jsou například textové klíče [#IF...] a [#ENDIF#] s podmínkami == a !=, stejně jako [#ELSE#]. Automatizované číslování lze provést a řídit klíčem [#NUMBER#].


Dokumentace:

Zatím německé příručka v HTML k personalizaci.

Zde je přířučka v PDF k Personalizaci v3.

Nový modul Personalizace sojí pouhých 3.422 Kč, upgrade ze starší verze 885 Kč
Nechcete si ho objednat? Není nic lehčího:Klikněte sem.

top top

© 1998–2023 invers Software. Všechna práva vyhrazena. | Soukromí
| Našli jste překlep, nebo chybný překlad?